Descriere
Noua generatie de benzi LED a sosit! Banda usor de modelat, usor de indoit, care emite lumina uniforma. Datorita LED-urilor COB de inalta performanta, acesta nu este potrivit doar pentru scopuri decorative. De asemenea, este ideal pentru iluminarea blaturilor de lucru si a placilor de gips-carton cu luminozitate uniforma, ridicata. Datorita spatelui autoadeziv, poate fi instalat rapid fara unelte. Banda este compatibila cu toate profilele noastre de aluminiu.
- Frumos, chiar usor
- Luminozitate ridicata
- Poate fi usor modelat si indoit
- Poate fi taiat
- Spate autoadeziv
- LED-uri COB de inalta performanta
| Temperatura de culoare: | Alb rece – 6000 K |
| Numar de LED-uri: | 312 bucati / metru |
| Flux luminos: | 1000 de lumeni |
| Indicele de redare a culorii (CRI): | RA > 90 |
| Unghiul de emisie a luminii: | 120° |
| Reglabil: | Da, cu un controler extern |
| Performanta: | 11 W |
| Voltaj: | 24 soare |
| Consum de energie (cand este pornit): | 10,8 kWh / 1000 h |
| Evaluare energetica: | F |
| Continutul pachetului: | 10 m/pachet |
| Poate fi taiat: | Da, la fiecare 38 mm |
| Flexibil: | Da, doar pe pagina |
| Protectie: | IP20 (doar pentru interior) |
| Temperatura de Operare: | 25 – (+60)°C |
| Viata: | 30000 ore |







Recenzii
Nu există recenzii până acum.