Descriere
Creeaza o atmosfera linistitoare si relaxanta in locuinta sau biroul tau cu aroma calmanta de lavanda. Aceasta esenta este recunoscuta pentru efectele sale aromaterapeutice – reduce stresul si favorizeaza somnul odihnitor. Ideala pentru serile linistite, oferind un parfum persistent si o lumina decorativa blanda.
-
Design de noapte
-
Aspect decorativ elegant
-
Creeaza o atmosfera magica
-
Parfum de lunga durata
-
Usor de utilizat
Atentionare: persoanele sensibile la parfumuri trebuie sa utilizeze produsul cu precautie. Parfumurile nu inlocuiesc igiena corespunzatoare.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Lavanda |
| Greutate continut | 125 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 30 ore |
| Culoare | Albastru |
| Material recipient | Sticla |
| Dimensiuni recipient | O72 x 78 mm |
| Greutate totala | ~310 g |
| UFI | TXU7-C5GX-700J-N6X3 |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.