Descriere
Bucura-te de o atmosfera parfumata si dulce cu aroma de fructe de padure! Amestecul delicios de afine, zmeura, capsuni si mure ofera o aroma intensa si placuta, perfecta pentru serile relaxante acasa. Lumanarea elibereaza treptat parfumul, oferind un plus de magie oricarui spatiu.
-
Borcan decorativ cu capac
-
Aspect placut si elegant
-
Creeaza o atmosfera magica
-
Parfum de durata
-
Usor de folosit
A nu se utiliza excesiv de catre persoanele sensibile la mirosuri. Nu inlocuieste igiena adecvata.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Forest fruit |
| Greutate continut | 310 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 15 ore |
| Culoare | Rosu |
| Material borcan | Sticla |
| Dimensiuni borcan | O105 x 140 mm |
| Greutate totala | ~795 g |
| UFI | W5MH-GP1T-F10Y-AN32 |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.