Descriere
Transforma-ti spatiul intr-un colt de relaxare cu aroma intensa si senzuala de Ylang Ylang. Acest parfum floral, dulce si condimentat este recunoscut pentru efectele sale afrodisiace si starea de bine pe care o induce. Lumanarea elibereaza parfumul treptat, oferind o experienta olfactiva rafinata si indelungata.
-
Borcan din sticla cu capac
-
Aspect decorativ elegant
-
Creeaza o atmosfera magica
-
Parfum de lunga durata
-
Usor de folosit
Utilizati cu prudenta in cazul sensibilitatii la parfumuri. Nu inlocuieste igiena corespunzatoare.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Ylang Ylang |
| Greutate continut | 310 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 15 ore |
| Culoare | Alb |
| Material borcan | Sticla |
| Dimensiuni borcan | O105 x 140 mm |
| Greutate totala | ~795 g |
| UFI | JPU7-U5ER-A002-N65W |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.