Descriere
Creeaza o atmosfera calda si parfumata in locuinta sau biroul tau cu aroma delicata de sweet lemon & peony. Lamaia adauga o nota energizanta, fiind folosita si in aromaterapie pentru afectiuni respiratorii, iar bujorul ofera o prospetime florala subtila. Lumanarea emana mirosul treptat, invaluind spatiul intr-un parfum placut si relaxant.
-
Borcan din sticla cu capac
-
Aspect decorativ elegant
-
Creeaza o atmosfera magica
-
Parfum de lunga durata
-
Usor de folosit
Utilizati cu precautie in cazul sensibilitatii la parfumuri. Nu inlocuieste igiena adecvata.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Sweet lemon & peony |
| Greutate continut | 310 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 15 ore |
| Culoare | Galben |
| Material borcan | Sticla |
| Dimensiuni borcan | O105 x 140 mm |
| Greutate totala | ~795 g |
| UFI | 96WK-2FQF-WF5X-J00T |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.