Descriere
Creeaza o ambianta magica in casa sau biroul tau cu parfumul elegant al florii de lotus. Aroma sa floral-fructata, indragita universal, este alegerea perfecta pentru ocazii speciale sau momente de relaxare cotidiana. Lumanarea emana un parfum incantator pentru mult timp, completand decorul cu o lumina calda si parfumata.
-
Aspect decorativ
-
Atmosfera fermecatoare
-
Parfum de lunga durata
-
Usor de folosit
A se utiliza cu prudenta de catre persoanele sensibile la parfumuri. Utilizarea acestora nu inlocuieste igiena corespunzatoare.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Floare de lotus |
| Greutate continut | 70 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 21 ore |
| Culoare | Roz |
| Material borcan | Sticla |
| Dimensiuni borcan | O75 x 64 mm |
| Greutate totala | ~200 g |
| UFI | SCVA-MXKF-2H07-J7GH |









Recenzii
Nu există recenzii până acum.