Descriere
Umple-ti casa sau biroul cu aroma calda si reconfortanta de vanilie, binecunoscuta pentru proprietatile sale de aromaterapie – imbunatateste starea de spirit, stimuleaza pofta de mancare si ajuta in caz de stres sau anxietate. Lumanarea parfumata ofera un parfum de lunga durata si o lumina placuta, perfecta pentru orice spatiu sau moment de relaxare.
-
3 fitiluri
-
Design decorativ elegant
-
Creeaza o atmosfera magica
-
Parfum persistent
-
Usor de folosit
Atentionare: persoanele sensibile la parfumuri ar trebui sa utilizeze produsul cu precautie. Parfumurile nu inlocuiesc o igiena corespunzatoare.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Vanilie |
| Greutate continut | 350 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 40 ore |
| Culoare | Galben |
| Material recipient | Sticla |
| Dimensiuni recipient | O130 x 80 mm |
| Greutate totala | ~888 g |
| UFI | D0ED-HXNS-1H0V-PPWA |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.