Descriere
Creeaza un ambient proaspat si energizant cu aroma de bergamota, indragita pentru notele sale dulci si citrice. Utilizata si in aromaterapie, aceasta esenta poate induce o stare de bine, combate anxietatea si imbunatateste starea de spirit. Lumanarea este ideala pentru orice spatiu, oferind un parfum persistent si o lumina decorativa placuta.
-
Design decorativ elegant
-
Creeaza o atmosfera magica
-
Parfum de lunga durata
-
Usor de utilizat
Atentionare: persoanele sensibile la parfumuri ar trebui sa utilizeze produsul cu precautie. Parfumurile nu inlocuiesc igiena corespunzatoare.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Bergamota |
| Greutate continut | 125 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 30 ore |
| Culoare | Albastru |
| Material recipient | Sticla |
| Dimensiuni recipient | O72 x 78 mm |
| Greutate totala | ~310 g |
| UFI | C0QH-5PTW-K109-5WA6 |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.