Descriere
Bucura-te de o atmosfera proaspata si florala in locuinta sau biroul tau cu parfumul revigorant de liliac de primavara. Aroma binecunoscuta, cu efect calmant, este utilizata adesea si in aromaterapie pentru sustinerea sistemului respirator. Flacara calda si parfumul placut transforma orice spatiu intr-un colt de relaxare. Ideala ca decor si un cadou minunat pentru cei dragi.
-
3 fitiluri
-
Design decorativ elegant
-
Creeaza o atmosfera magica
-
Parfum de lunga durata
-
Usor de utilizat
Atentionare: persoanele sensibile la parfumuri ar trebui sa utilizeze produsul cu precautie. Parfumurile nu inlocuiesc igiena corespunzatoare.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Liliac de primavara |
| Greutate continut | 350 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 40 ore |
| Culoare | Mov (lila) |
| Material recipient | Sticla |
| Dimensiuni recipient | O130 x 80 mm |
| Greutate totala | ~888 g |
| UFI | 3R60-CG2N-2F56-62NH |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.