Descriere
Bucura-te de o atmosfera calda si aromata acasa sau la birou cu parfumul clasic de vanilie. Mirosul binecunoscut de vanilie este adesea folosit si in aromaterapie pentru efectele sale de stimulare a apetitului, imbunatatire a dispozitiei si reducerea stresului sau anxietatii. Aceasta lumanare creeaza un ambient fermecator, iar flacara sa blanda adauga o nota eleganta oricarui spatiu.
-
Aspect decorativ
-
Creeaza o atmosfera placuta si relaxanta
-
Parfum de durata
-
Usor de folosit
Atentionare: persoanele sensibile la mirosuri trebuie sa utilizeze produsul cu precautie. Aromele nu inlocuiesc o igiena corespunzatoare.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Vanilie condimentata |
| Greutate continut | 70 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 40 ore |
| Culoare | Crem |
| Material recipient | Sticla |
| Dimensiuni recipient | O71 x 61 mm |
| Greutate totala | ~231 g |
| UFI | X3ED-1XC5-CH0D-C1GD |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.