Descriere
Creeaza o atmosfera parfumata si relaxanta cu aroma de violeta si vanilie! Vanilia, cunoscuta pentru proprietatile sale de calmare si imbunatatire a dispozitiei, este completata armonios de prospetimea florala a violetei, ce aduce o nota de primavara in casa ta. Cu o lumina calda si parfum persistent, aceasta lumanare este o alegere excelenta pentru tine sau pentru un cadou special.
-
Borcan din sticla cu capac
-
Aspect decorativ elegant
-
Creeaza o atmosfera magica
-
Parfum de lunga durata
-
Usor de folosit
Utilizati cu prudenta in cazul sensibilitatii la parfumuri. Nu inlocuieste igiena adecvata.
Specificatii tehnice:
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Parfum | Violet & Vanilla |
| Greutate continut | 310 g |
| Punct de topire | >45°C |
| Punct de aprindere | >150°C |
| Timp de ardere | max. 15 ore |
| Culoare | Galben vanilie |
| Material borcan | Sticla |
| Dimensiuni borcan | O105 x 140 mm |
| Greutate totala | ~795 g |
| UFI | WV5C-TX6H-2H05-Y45P |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.